Telefon: 029 - 7171 582

E-mail: sp2mak@op.pl

Zielona szkoła nad morzem

< Wróć do listy nowości

> Zielona szkoła nad morzem

29 maja 2017 klasa IVa, Vc i VIb wraz z opiekunami wyruszyły na 5 - dniową wycieczkę nad polskie morze.

Pierwszą  atrakcją był zabytkowy Gdańsk, który urzekł nas swoją architekturą i historią. Duża radość sprawił mam spacer do Słowińskiego Parku Narodowego w Łebie, a zabawy na wydmach nam na długo zapadna w pamięci. Ciekawa była również wizyta w latarni morskiej w Rozewiu oraz trasa brzegiem morza do najbardziej wysuniętego punktu na północ Polski.  

Mieliśmy możliwość oglądania karmienia fok na Helu podczas którego dowiedzieliśmy wielu ciekawych informacji o życiu tych zwierząt. 

Intrygująca była wizyta była w Ocean Parku we Władysławowie, obejrzeliśmy makiety zwierząt morskich w skali 1:1. Nie lada gratka dla wszystkich chętnych była możliwość jazdy próbnej pod okiem instruktora na Segway'u z okazji Dnia Dziecka. Wieczorem kontynowalismy świętowanie i zabawę podczas zorganizowanego grilla oraz gier sportowych. 

W drodze powrotnej podbilismy bezkrwawo Malbork- największy zamek krzyżacki na świecie.

Ciekawy program, wspaniala atmosferę oraz piękne krajobrazy zagwarantowaly nam bardzo udany wyjazd.....aż żal było wracać ...

Data dodania: 2017-06-04 22:06:32

Copyright © 2011-2015 Szkoła Podstawowa nr 2 w Makowie Mazowieckim wszelkie prawa zastrzeżone. Dostarczono przez: NETbis.pro